LINKOVÉ VRÁTNÉ - DVEŘNÍ KOMUNIKÁTORY - DOMÁCÍ TELEFONY - DOMOVNÍ ZVONKY - ZVONKOVÁ TABLA - VIDEOTELEFONY

Zvonková tabla Cantel Tisk

ANTIVANDAL tabla - AUDIO nebo VIDEO - pro 8 až 48 uživatelů jsou vyrobena z masivního nerezu tloušťky 2mm s rámem silným 4mm, s nerezovými leštěnými tlačítky.Tabla je možno osadit hovorovou jednotkou pro domácí telefony s dvoudrátovou nebo klasickou kabeláží 4+n, ale také VoIP jednotkou s protokolem SIP a je možno je připojit k IP telefonní ústředně, nebo přímo k VoIP telefonnímu přístroji, ale také k počítači s nainstalovaným VoIP SW telefonem. Také je možno osadit tyto tabla jednotkou linkového komunikátoru pro připojení k pobočkové telefonní ústředně. Střední a velká tabla je možno osadit autonomní přístupovou jednotkou RFID pro otevírání elektromagnetického zámku vstupních dveří pomocí elektronických čipů (přívěsků).

Celonerezová antivandal robustní konstrukce s vysokou odolností proti poškození.Vlastní rám je vyroben z dvouvrstvé nerez oceli tl. 4mm, a přední panel každého modulu, je z nerez plechu tlustého 2mm. Vizitky prosvícené LED diodami, jsou chráněny pružně uloženým sklem. Použitím tlačítek z leštěného nerezu, které na rozdíl od plastů nelze jednoduše opálit třeba zapalovačem nebo hořící cigaretou, je odolnost ještě větší.

Rozměry:

malé tablo (1 modulové) ........... 188mm x 340mm x 60mm

střední tablo (2 modulové)......... 317mm x 340mm x 60mm

velké tablo (3 modulové)........... 445mm x 340mm x 60mm

Hloubka montážní krabice pro všechny tyto tabla je 56mm


Antivandal celonerezové tablo pro 8 uživatelů v provedení VoIP.

ANTIVANDAL tablo pro 8 účastníků s kamerou v provedení VoIP. Rozměr včetně rámu: 188mm x 340mm x 60mm, hloubka montážní krabice je 56mm.


Antivandal celonerezové tablo pro 16 uživatelů.

ANTIVANDAL tablo AUDIO pro 16 uživatelů s RFID přístupovým modulem (čipy pro otevírání dveřního zámku). Rozměr včetně rámu: 317mm x 340mm x 60mm, hloubka montážní krabice je 56mm.


Antivandal celonerezové tablo pro 24 uživatelů. Antivandal celonerezové tablo pro 24 uživatelů.

ANTIVANDAL tablo AUDIO a VIDEO pro 24 uživatelů s RFID přístupovým modulem (čipy pro otevírání dveřního zámku). Rozměr včetně rámu: 317mm x 340mm x 60mm, hloubka montážní krabice je 56mm.


Antivandal celonerezové tablo pro 40 uživatelů. Antivandal celonerezové tablo pro 40 uživatelů.

ANTIVANDAL tablo AUDIO a VIDEO pro 40 uživatelů s RFID přístupovým modulem (čipy pro otevírání dveřního zámku). Rozměr včetně rámu: 445mm x 340mm x 60mm, hloubka montážní krabice je 56mm.


Antivandal celonerezové tablo pro 48 uživatelů.

ANTIVANDAL tablo AUDIO pro 48 uživatelů s RFID přístupovým modulem (čipy pro otevírání dveřního zámku). Rozměr včetně rámu: 445mm x 340mm x 60mm, hloubka montážní krabice je 56mm.