LINKOVÉ VRÁTNÉ - DVEŘNÍ KOMUNIKÁTORY - DOMÁCÍ TELEFONY - DOMOVNÍ ZVONKY - ZVONKOVÁ TABLA - VIDEOTELEFONY

Linkový komunikátor - 4 tlačítkový Tisk

CV4 - Telefonní handsfree dveřní  komunikátor s nerezovým broušeným panelem, se 4tlačítky (plastová tlačítka =  CV4, nebo leštěná nerezová tlačítka = CV4N), prosvětlené vizitky (LED diody).

Celonerezová antivandal robustní konstrukce s vysokou odolností proti poškození. Přední panel je z nerez plechu tlustého 1,5mm. Prosvícené vizitky jsou chráněny pružně uloženým sklem. Při použití verze s tlačítky z leštěného nerezu, které na rozdíl od plastů nelze jednoduše opálit třeba zapalovačem nebo hořící cigaretou, je odolnost ještě větší.

CV hovorová jednotka linkového telefonního  komunikátoru obsahuje 2 samostatně ovládaná relé pro spínání elektromagnetických zámků. Jedno relé má samostatné, galvanicky oddělené kontakty (např. pro ovládání vjezdové brány). Je možno naprogramovat 2 až 6-ti místný  kód pro sepnutí každého relé samostatně. Pokud budeme používat tyto relé, nebo budeme chtít podsvícené vizitky je nutno připojit externí zdroj ( transformátor 12V). Bez tohoto externího zdroje bude komunikátor pracovat pouze v režimu handsfree telefonu, bez prosvětlení vizitek a bez možnosti elektrického otvírání dveří.

Poznámka: Moduly komunikátorů Cantel CV, je možno osadit místo elektroniky linkového komunikátoru elektronikou pro domácí audiotelefony 4+n.


Rozměry linkového komunikátoru CV4N a příslušenství.


CV4N na zdi, montáž pod omítku

Příklad montáže linkového komunikátoru CV4N ( obj. číslo CV00140N) pod omítku.


C3-4 300x335

Příklad montáže linkového komunikátoru C3-4 pod omítku, a do nerez boxu SKR1 na omítku.


Linkový komunikátor CV4C se 4 nerezovými tlačítky a vestavěným jednoduchým přístupovým systémem na elektronické karty nebo přívěsky pro otevírání elektromagnetického zámku dveří. Tento komunikátor je možno také osadit kamerou,nebo také klávesnicí či pouze velkoplošnou vizitkou. Rozměry 108 mm x 258 mm.


Příklad montáže linkového komunikátoru CV4N ( obj. číslo CV00140N) pod omítku s rámečkem R1 (obj. číslo CV00060). Rámeček překryje případné nerovnosti vzniklé při zasekání montážní krabice do zdi.


Příklad montáže linkového komunikátoru CV4N ( obj. číslo CV00140N) na povrch nebo pod omítku, do nerez boxu SKR1 (obj. číslo CV00159).


Příklad montáže linkového komunikátoru CV4N ( obj. číslo CV00140N) na povrch nebo pod omítku do nerez boxu KK1 (obj. číslo CV00219).


Příklad montáže linkového komunikátoru CV4N ( obj. číslo CV00140N) na povrch s nerez stříškou SN1 (obj. číslo CV00067)


Příklad montáže linkového komunikátoru CV4N ( obj. číslo CV00140N) společně s expanzním modulem EVCC (obj. číslo CV00099) na povrch nebo pod omítku do nerez boxu KK2 (obj. číslo CV00220).  Do expazního modulu EVCC je také možno zabudovat čtečku karet a kameru.