LINKOVÉ VRÁTNÉ - DVEŘNÍ KOMUNIKÁTORY - DOMÁCÍ TELEFONY - DOMOVNÍ ZVONKY - ZVONKOVÁ TABLA - VIDEOTELEFONY

Linkový komunikátor - 1 tlačítkový Tisk

CV1 - Telefonní handsfree dveřní komunikátor s nerezovým broušeným panelem, s 1 tlačítkem (plastová tlačítka = CV1, nebo leštěná nerezová tlačítka = CV1N), prosvětlené vizitky (LED diody). Provedení CV1S je bez vizitky a s antivandal tlačítkem (= větší odolnost proti poškození).

Celonerezová antivandal robustní konstrukce s vysokou odolností proti poškození. Přední panel je z nerez plechu tlustého 1,5mm. Prosvícené vizitky jsou chráněny pružně uloženým sklem. Při použití verze s tlačítky z leštěného nerezu, které na rozdíl od plastů nelze jednoduše opálit třeba zapalovačem nebo hořící cigaretou, je odolnost ještě větší.

CV hovorová jednotka linkového telefonního komunikátoru obsahuje 2 samostatně ovládaná relé pro spínání elektromagnetických zámků. Jedno relé má samostatné, galvanicky oddělené kontakty (např. pro ovládání vjezdové brány). Je možno naprogramovat 2 až 6-ti místný kód pro sepnutí každého relé samostatně. Pokud budeme používat tyto relé, nebo budeme chtít podsvícené vizitky je nutno připojit externí zdroj ( transformátor 12V). Bez tohoto externího zdroje bude komunikátor pracovat pouze v režimu handsfree telefonu, bez prosvětlení vizitek a bez možnosti elektrického otvírání dveří.

Poznámka: Moduly komunikátorů Cantel CV, je možno osadit místo elektroniky linkového komunikátoru elektronikou pro domácí audiotelefony 4+n.


Rozměry linkového komunikátoru CV1N a příslušenství.


 

Příklad montáže linkového komunikátoru CV1N ( obj. číslo CV00138N) pod omítku.


Příklad montáže linkového komunikátoru CV1S ( obj. číslo CV00300) pod omítku.Tento linkový komunikátor je v provedení bez vizitky s antivandal tlačítkem (zvýšená odolnost proti poničení - antivandal).


Příklad montáže linkového komunikátoru CV1N ( obj. číslo CV00138N) pod omítku s rámečkem R1 (obj. číslo CV00060). Rámeček překryje případné nerovnosti vzniklé při zasekání montážní krabice do zdi.


Příklad montáže linkového komunikátoru CV1N ( obj. číslo CV00138N) na povrch nebo pod omítku, do nerez boxu SKR1 (obj. číslo CV00159).


Příklad montáže linkového komunikátoru CV1N ( obj. číslo CV00138N) na povrch nebo pod omítku do nerez boxu KK1 (obj. číslo CV00219).


Příklad montáže linkového komunikátoru CV1N ( obj. číslo CV00138N) na povrch s nerez stříškou SN1 (obj. číslo CV00067)