LINKOVÉ VRÁTNÉ - DVEŘNÍ KOMUNIKÁTORY - DOMÁCÍ TELEFONY - DOMOVNÍ ZVONKY - ZVONKOVÁ TABLA - VIDEOTELEFONY

Linkový komunikátor - klávesnicový Tisk

CVKN je s nepodsvícenou kovovou klávesnici. Tím je zajištěna vysoká odolnost proti poškození (antivandal).

CVKN lze používat jako telefon, s tím že se stiskem tlačítka vyzvedne linka, potom se vytočí číslo, a po skončení hovoru se stiskne tlačítko pro zavěšení. Druhá možnost je, že se přepne do režimu rychlé volby, a vždy se vytočí jen dvoumístné číslo příslušné předvolby. (jedná se o číslo paměťové pozice, která obsahuje skutečné telefonní číslo).

CVKN lze kombinovat (propojovat) s expanzními moduly. Expanzní modul má stejné rozměry jako linkový komunikátor. Může obsahovat další tlačítka s prosvětlenými vizitkami, nebo jen velkoplošné vizitky, které slouží pro seznam předvoleb.Je také možno k linkovému komunikátoru CV4N (4-tlačítkový) připojit expanzní jednotku CVCK(obsahuje klávesnici a velkoplošnou vizitku) a to osadit např. do kompaktního nerez boxu se stříškou SKR2.

CV hovorová jednotka linkového telefonního komunikátoru obsahuje 2 samostatně ovládaná relé pro spínání elektromagnetických zámků. Jedno relé má samostatné, galvanicky oddělené kontakty (např. pro ovládání vjezdové brány). Je možno naprogramovat 2 až 6-ti místný kód pro sepnutí každého relé samostatně. Pokud budeme používat tyto relé, nebo budeme chtít podsvícené vizitky je nutno připojit externí zdroj ( transformátor 12V). Bez tohoto externího zdroje bude komunikátor pracovat pouze v režimu handsfree telefonu, bez prosvětlení vizitek a bez možnosti elektrického otvírání dveří.


Rozměry linkového komunikátoru CVK a příslušenství.


Linkový komunikátor CVKN - s kovovou klávesnicí ( obj. číslo CV00093N). Vysoká odolnost proti poškození (antivandal).Montáž pod omítku.


Příklad montáže linkového komunikátoru CVKN - varianta s kovovou klávesnicí ( obj. číslo CV00093N) pod omítku, s rámečkem R1 (obj. číslo CV00060). Rámeček překryje případné nerovnosti vzniklé při zasekání montážní krabice do zdi.Vysoká odolnost proti poškození (antivandal)


Příklad montáže linkového komunikátoru CVKN - s kovovou klávesnicí na povrch nebo pod omítku, do nerez boxu SKR-1


Příklad montáže linkového komunikátoru CVKN - varianta s kovovou klávesnicí ( obj. číslo CV00093N) s expanzním 8 tlačítkovým modulem EV8N ( obj. číslo CV00098N) do nerez boxu se stříškou SKR2 (obj. číslo CV00266). Montáž na omítku.