LINKOVÉ VRÁTNÉ - DVEŘNÍ KOMUNIKÁTORY - DOMÁCÍ TELEFONY - DOMOVNÍ ZVONKY - ZVONKOVÁ TABLA - VIDEOTELEFONY

O firmě
CANTEL s.r.o. přímý dovozce COMELIT Tisk

Na těhto stránkách najdete linkové komunikátory (dveřní telefonní komunikátory) naší výroby a také komplexní řešení domovních komunikačních systémů od italské firmy Comelit Group S.p.A. - výrobce domácích audio telefonů, barevných videotelefonů, kódových zámků, vchodových komunikátorů, poštovních schránek, kamerových systémů a přístupových systémů.

Výrobky jsou určeny pro rodinné domy i pro velké a rozsáhlé objekty s desítkami až stovkami uživatelů.

O firmě Cantel s.r.o.:

Od roku 2005 se zabýváme vlastním vývojem a výrobou dveřních telefonních komunikátorů a telekomunikačních zařízení, jsme přímým dovozcem špičkových výrobků světově uznávaného výrobce Comelit Group S.p.A.

Jsme pravidelně školeni a doškolováni přímo od tohoto výrobce abychom Vám poskytovali vždy dokonalou podporu pro široký sortiment systémů domácích telefonů a videotelefonů.

Pro montážní firmy, projektatnty a obchodníky pořádáme technická školení a poradenství

Zajišťujeme kompletní dodávku materiálu pro montážní firmy, samotné montáže, instalace a rekonstrukce domácích telefonů od rodinných domků až po komplexy panelových domů. Zajišťujeme záruční a pozáruční servis našich výrobků a výrobků firmy Comelit.

Výrobky je možné si prohlédnout a vyzkoušet v naší předváděcí místnosti.

Jsme přímým dovozcem a distributorem výrobků firmy Comelit Group S.p.A.O firmě Comelit Group S.p.A:

Firma byla založena v roce 1956 a již od prvních začátků se zabývala vývojem a výrobou domácích telefonů a komunikátorů. V dnešní době patří k předním výrobcům tohoto sortimentu ve světě.

Comelit je průkopníkem v nabídce unikátních technologií a designů. Hlavní pobočky skupiny Comelit najdeme ve 13ti zemích evropy, asie a ameriky.