LINKOVÉ VRÁTNÉ - DVEŘNÍ KOMUNIKÁTORY - DOMÁCÍ TELEFONY - DOMOVNÍ ZVONKY - ZVONKOVÁ TABLA - VIDEOTELEFONY

Vstupní Linkové Komunikátory

Vstupní linkový komunikátor.

Jedná se o vstupní dorozumívací zařízení, umístěné zpravidla před vchodovými dveřmi. Připojuje se pouze na pobočku telefonní ústředny. Jedná se v podstatě o handsfree telefon s automatickým vytáčením předem naprogramovaného tel. čísla, s možností ovládání jednoho nebo dvou relé.Tyto relé slouží pro ovládání elektromagnetických zámků nebo automatických vjezdových bran.Lze je ovládat jak tlačítky na komunikátoru přímo u vchodu (kódový zámek), tak i z telefonu. Tyto zařízení se vyrábí ve verzích s 1, 2, 4 a 8 tlačítky, nebo s telefonní klávesnicí, a lze je rošířovat o další panely s tlačítky (Expanzní moduly), až na 56 tlačítek.

Zapojení linkového komunikátoru - vrátného.Telefonní komunikátor CX Tisk

Linkový komunikátor CX1 s 1 tlačítkem s vizitkou a 1 velkoplošnou vizitkou. Linkový komunikátor CX2 se 2 tlačítky s vizitkami a jednou větší vizitkou. Linkový komunikátor CX4 se 4 tlačítky s vizitkami.

Extra tenký, celonerezové Antivandal provedení, celková tloušťka jen 17mm (včetně montážní krabice) . Pro montáž na omítku. Ve verzích s 1 tlačítkem (CX1), s 2 tlačítky (CX2), se 4 tlačítky (CX4), a s kovovou numerickou klávesnicí (CXK). Rozměr: š103 x v160x h17mm.

 
Přehled linkových komunikátorů a expanzních jednotek. Tisk

Základní jednotky linkových komunikátorů (vrátných) řady CV:

Označení Katalogové číslo
Popis
CV1S CV00300 Linkový komunikátor s 1 antivandal tlačítkem bez vizitky
obrázek

CV1N

CV00138N Linkový komunikátor s 1 nerezovým leštěným tlačítkem a 1 prosvětlenou vizitkou. obrázek
CV2N CV00139N Linkový komunikátor s 2 nerezovými leštěnými tlačítky a 2 prosvětlenými vizitkami. obrázek
CV4N CV00140N Linkový komunikátor s 4 nerezovými leštěnými tlačítky a 4 prosvětlenými vizitkami. obrázek
CV8N CV00085N Linkový komunikátor s 8 nerezovými leštěnými tlačítky a 8 prosvětlenými vizitkami. obrázek
CVK CV00093 Linkový komunikátor s 12-ti tlačítkovou prosvětlenou klávesnicí.
obrázek
CVKN CV00093N Linkový komunikátor s 12-ti tlačítkovou kovovou klávesnicí. obrázek

Expanzní jednotky pro linkové komunikátory CV:

Označení Katalogové číslo
Popis
EV8N CV00098N Expanze linkováho komunikátoru s 8 nerezovými leštěnými tlačítky a 8 prosvětlenými vizitkami.
obrázek
EV16N CV00097N Expanze linkováho komunikátoru s 16 nerezovými leštěnými tlačítky a 16 prosvětlenými vizitkami. obrázek
EVCK CV00202 Expanze linkového komunikátoru s 12-ti tlačítkovou prosvětlenou klávesnicí a jednou velkoplošnou prosvětlenou vizitkou.
obrázek
EVCC CV00099 Expanze linkového komunikátoru s 2 velkoplošnými vizitkami, vhodná také pro zabudování čtečky karet a kamery.
obrázek

Stručný popis:

Dveřní linkové komunikátory CV rozdělujeme na základní jednotky a expanzní jednotky.Základní jednotky CV obsahují hovorovou jednotku, a mohou se používat samostatně. Vyrábějí se ve verzích s 1 tlačítkem bez vizitky, s 12-ti tlačítkovou klávesnicí bez vizitky, s 1, 2, 4 a 8 tlačítky s prosvětlenými vizitkami. Všechny základní jednotky CV v sobě obsahují i kódový zámek.Expanzní jednotky EV neobsahují hovorovou jednotku a nelze je tedy používat samostatně. Slouží hlavně k rozšíření počtu tlačítek základní jednotky CV. Rozměrově jsou shodné s základní jednotkou, montují se vedle základní jednotky samostatně, nebo pomocí nerez rámečků, stříšek a různých nerez boxů. Se základní jednotkou se propojují speciálním propojovacím kabelem. Vyrábějí se v mnoha variantách s různým počtem tlačítek a prosvětlených vizitek, nebo také jen s velkoplošnými vizitkami, do kterých je možno zabudovat například čtečky karet nebo i kamery. Expanzní moduly je možno řetězit, to znamená, že k jedné základní jednotce je možno připojit najednou více expanzních jednotek.Pro snadnou montáž je k dispozici množství různých stříšek, rámečků a kompaktních nerezových boxů pro montáž na omítku, ale i pod omítku.Základní a expanzní jednotky jsou dodávány ve verzích "Linkový komunikátor" - označení jako CV a EV( to znamen, že se připojují k pobočkové ústředně jako vstupní hansfree telefon) a také jako domácí telefon - označení jako CD a ED s kabeláží 4+n nebo s 2 drátovou kabeláží. Všechny verze umožňují dálkové otvírání dveří elektrickým zámkem.


 
Linkový komunikátor - 4 tlačítkový Tisk

CV4 - Telefonní handsfree dveřní  komunikátor s nerezovým broušeným panelem, se 4tlačítky (plastová tlačítka =  CV4, nebo leštěná nerezová tlačítka = CV4N), prosvětlené vizitky (LED diody).

Celonerezová antivandal robustní konstrukce s vysokou odolností proti poškození. Přední panel je z nerez plechu tlustého 1,5mm. Prosvícené vizitky jsou chráněny pružně uloženým sklem. Při použití verze s tlačítky z leštěného nerezu, které na rozdíl od plastů nelze jednoduše opálit třeba zapalovačem nebo hořící cigaretou, je odolnost ještě větší.

CV hovorová jednotka linkového telefonního  komunikátoru obsahuje 2 samostatně ovládaná relé pro spínání elektromagnetických zámků. Jedno relé má samostatné, galvanicky oddělené kontakty (např. pro ovládání vjezdové brány). Je možno naprogramovat 2 až 6-ti místný  kód pro sepnutí každého relé samostatně. Pokud budeme používat tyto relé, nebo budeme chtít podsvícené vizitky je nutno připojit externí zdroj ( transformátor 12V). Bez tohoto externího zdroje bude komunikátor pracovat pouze v režimu handsfree telefonu, bez prosvětlení vizitek a bez možnosti elektrického otvírání dveří.

Poznámka: Moduly komunikátorů Cantel CV, je možno osadit místo elektroniky linkového komunikátoru elektronikou pro domácí audiotelefony 4+n.


Rozměry linkového komunikátoru CV4N a příslušenství.


CV4N na zdi, montáž pod omítku

Příklad montáže linkového komunikátoru CV4N ( obj. číslo CV00140N) pod omítku.


C3-4 300x335

Příklad montáže linkového komunikátoru C3-4 pod omítku, a do nerez boxu SKR1 na omítku.


Linkový komunikátor CV4C se 4 nerezovými tlačítky a vestavěným jednoduchým přístupovým systémem na elektronické karty nebo přívěsky pro otevírání elektromagnetického zámku dveří. Tento komunikátor je možno také osadit kamerou,nebo také klávesnicí či pouze velkoplošnou vizitkou. Rozměry 108 mm x 258 mm.


Příklad montáže linkového komunikátoru CV4N ( obj. číslo CV00140N) pod omítku s rámečkem R1 (obj. číslo CV00060). Rámeček překryje případné nerovnosti vzniklé při zasekání montážní krabice do zdi.


Příklad montáže linkového komunikátoru CV4N ( obj. číslo CV00140N) na povrch nebo pod omítku, do nerez boxu SKR1 (obj. číslo CV00159).


Příklad montáže linkového komunikátoru CV4N ( obj. číslo CV00140N) na povrch nebo pod omítku do nerez boxu KK1 (obj. číslo CV00219).


Příklad montáže linkového komunikátoru CV4N ( obj. číslo CV00140N) na povrch s nerez stříškou SN1 (obj. číslo CV00067)


Příklad montáže linkového komunikátoru CV4N ( obj. číslo CV00140N) společně s expanzním modulem EVCC (obj. číslo CV00099) na povrch nebo pod omítku do nerez boxu KK2 (obj. číslo CV00220).  Do expazního modulu EVCC je také možno zabudovat čtečku karet a kameru.

 
Linkový komunikátor - 2 tlačítkový Tisk

CV2 - Telefonní handsfree dveřní komunikátor s nerezovým broušeným panelem, s 2 tlačítky (plastová tlačítka = CV2, nebo leštěná nerezová tlačítka = CV2N), prosvětlené vizitky (LED diody).

Celonerezová antivandal robustní konstrukce s vysokou odolností proti poškození. Přední panel je z nerez plechu tlustého 1,5mm. Prosvícené vizitky jsou chráněny pružně uloženým sklem. Při použití verze s tlačítky z leštěného nerezu, které na rozdíl od plastů nelze jednoduše opálit třeba zapalovačem nebo hořící cigaretou, je odolnost ještě větší.

CV hovorová jednotka linkového telefonního komunikátoru obsahuje 2 samostatně ovládaná relé pro spínání elektromagnetických zámků. Jedno relé má samostatné, galvanicky oddělené kontakty (např. pro ovládání vjezdové brány). Je možno naprogramovat 2 až 6-ti místný kód pro sepnutí každého relé samostatně. Pokud budeme používat tyto relé, nebo budeme chtít podsvícené vizitky je nutno připojit externí zdroj ( transformátor 12V). Bez tohoto externího zdroje bude komunikátor pracovat pouze v režimu handsfree telefonu, bez prosvětlení vizitek a bez možnosti elektrického otvírání dveří.

Poznámka: Moduly komunikátorů Cantel CV, je možno osadit místo elektroniky linkového komunikátoru elektronikou pro domácí audiotelefony 4+n.


Rozměry linkového komunikátoru CV2N a příslušenství.


 

Příklad montáže linkového komunikátoru CV2N ( obj. číslo CV00139N) pod omítku.


Příklad montáže linkového komunikátoru CV2N ( obj. číslo CV00139N) pod omítku s rámečkem R1 (obj. číslo CV00060). Rámeček překryje případné nerovnosti vzniklé při zasekání montážní krabice do zdi.


Příklad montáže linkového komunikátoru CV2N ( obj. číslo CV00139N) na povrch nebo pod omítku, do nerez boxu SKR1 (obj. číslo CV00159).


Příklad montáže linkového komunikátoru CV2N ( obj. číslo CV00139N) na povrch nebo pod omítku do nerez boxu KK1 (obj. číslo CV00219).


Příklad montáže linkového komunikátoru CV2N ( obj. číslo CV00139N) na povrch s nerez stříškou SN1 (obj. číslo CV00067)


 

 

 
Linkový komunikátor - 1 tlačítkový Tisk

CV1 - Telefonní handsfree dveřní komunikátor s nerezovým broušeným panelem, s 1 tlačítkem (plastová tlačítka = CV1, nebo leštěná nerezová tlačítka = CV1N), prosvětlené vizitky (LED diody). Provedení CV1S je bez vizitky a s antivandal tlačítkem (= větší odolnost proti poškození).

Celonerezová antivandal robustní konstrukce s vysokou odolností proti poškození. Přední panel je z nerez plechu tlustého 1,5mm. Prosvícené vizitky jsou chráněny pružně uloženým sklem. Při použití verze s tlačítky z leštěného nerezu, které na rozdíl od plastů nelze jednoduše opálit třeba zapalovačem nebo hořící cigaretou, je odolnost ještě větší.

CV hovorová jednotka linkového telefonního komunikátoru obsahuje 2 samostatně ovládaná relé pro spínání elektromagnetických zámků. Jedno relé má samostatné, galvanicky oddělené kontakty (např. pro ovládání vjezdové brány). Je možno naprogramovat 2 až 6-ti místný kód pro sepnutí každého relé samostatně. Pokud budeme používat tyto relé, nebo budeme chtít podsvícené vizitky je nutno připojit externí zdroj ( transformátor 12V). Bez tohoto externího zdroje bude komunikátor pracovat pouze v režimu handsfree telefonu, bez prosvětlení vizitek a bez možnosti elektrického otvírání dveří.

Poznámka: Moduly komunikátorů Cantel CV, je možno osadit místo elektroniky linkového komunikátoru elektronikou pro domácí audiotelefony 4+n.


Rozměry linkového komunikátoru CV1N a příslušenství.


 

Příklad montáže linkového komunikátoru CV1N ( obj. číslo CV00138N) pod omítku.


Příklad montáže linkového komunikátoru CV1S ( obj. číslo CV00300) pod omítku.Tento linkový komunikátor je v provedení bez vizitky s antivandal tlačítkem (zvýšená odolnost proti poničení - antivandal).


Příklad montáže linkového komunikátoru CV1N ( obj. číslo CV00138N) pod omítku s rámečkem R1 (obj. číslo CV00060). Rámeček překryje případné nerovnosti vzniklé při zasekání montážní krabice do zdi.


Příklad montáže linkového komunikátoru CV1N ( obj. číslo CV00138N) na povrch nebo pod omítku, do nerez boxu SKR1 (obj. číslo CV00159).


Příklad montáže linkového komunikátoru CV1N ( obj. číslo CV00138N) na povrch nebo pod omítku do nerez boxu KK1 (obj. číslo CV00219).


Příklad montáže linkového komunikátoru CV1N ( obj. číslo CV00138N) na povrch s nerez stříškou SN1 (obj. číslo CV00067)


 

 

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 Další > Konec >>

Strana 1 z 3