LINKOVÉ VRÁTNÉ - DVEŘNÍ KOMUNIKÁTORY - DOMÁCÍ TELEFONY - DOMOVNÍ ZVONKY - ZVONKOVÁ TABLA - VIDEOTELEFONY

Vstupní Linkové Komunikátory

Vstupní linkový komunikátor.

Jedná se o vstupní dorozumívací zařízení, umístěné zpravidla před vchodovými dveřmi. Připojuje se pouze na pobočku telefonní ústředny. Jedná se v podstatě o handsfree telefon s automatickým vytáčením předem naprogramovaného tel. čísla, s možností ovládání jednoho nebo dvou relé.Tyto relé slouží pro ovládání elektromagnetických zámků nebo automatických vjezdových bran.Lze je ovládat jak tlačítky na komunikátoru přímo u vchodu (kódový zámek), tak i z telefonu. Tyto zařízení se vyrábí ve verzích s 1, 2, 4 a 8 tlačítky, nebo s telefonní klávesnicí, a lze je rošířovat o další panely s tlačítky (Expanzní moduly), až na 56 tlačítek.

Zapojení linkového komunikátoru - vrátného.Linkový komunikátor - 40-ti tlačítkový Tisk

CV8 - Telefonní handsfree dveřní komunikátor s nerezovým broušeným panelem, se 8tlačítky (plastová tlačítka = CV8, nebo leštěná nerezová tlačítka = CV8N), prosvětlené vizitky (LED diody) v kombinaci s rozšiřujícím modulem EV16N s 16 tlačítky (2 kusy).Tato sestava obsahuje celkem 40 tlačítek s prosvětlenými vizitkami.

Celonerezová antivandal robustní konstrukce s vysokou odolností proti poškození. Přední panel je z nerez plechu tlustého 1,5mm. Prosvícené vizitky jsou chráněny pružně uloženým sklem. Při použití verze s tlačítky z leštěného nerezu, které na rozdíl od plastů nelze jednoduše opálit třeba zapalovačem nebo hořící cigaretou, je odolnost ještě větší.

CV hovorová jednotka linkového telefonního komunikátoru obsahuje 2 samostatně ovládaná relé pro spínání elektromagnetických zámků. Jedno relé má samostatné, galvanicky oddělené kontakty (např. pro ovládání vjezdové brány). Je možno naprogramovat 2 až 6-ti místný kód pro sepnutí každého relé samostatně. Pokud budeme používat tyto relé, nebo budeme chtít podsvícené vizitky je nutno připojit externí zdroj ( transformátor 12V). Bez tohoto externího zdroje bude komunikátor pracovat pouze v režimu handsfree telefonu, bez prosvětlení vizitek a bez možnosti elektrického otvírání dveří.

Poznámka: Moduly komunikátorů Cantel CV, je možno osadit místo elektroniky linkového komunikátoru elektronikou pro domácí audiotelefony 4+n.


Příklad montáže Linkového komunikátoru CV8N (obj. číslo CV00085N) a 2 kusy expanzní jednotky EV16N (obj. číslo CV00097N) na omítku v NEREZ rámu R3M (415 mm x 250 mm, tl. 3mm)

Poznámka: Moduly komunikátorů Cantel CV, je možno osadit i elektronikou pro domácí audiotelefony 4+n. To znamená, že je možno používat tyto sestavy i např. jako přímou náhradu starých zvonkových tabel v panelácích, při zachování původních telefonků v bytech (jsou-li v pořádku), a je možno zachovat i původní starou kabeláž.

 
Dveřní linkový komunikátor Cantel Tisk

Dveřní telefon - linkový vrátný Cantel.

Připojuje se pouze na pobočku telefonní ústředny. Jedná se v podstatě o handsfree telefon s automatickým vytáčením předem naprogramovaného tel. čísla, s možností ovládání jednoho nebo dvou relé.Tyto relé slouží pro ovládání elektromagnetických zámků nebo automatických vjezdových bran.Lze je ovládat jak tlačítky na komunikátoru přímo u vchodu (kódový zámek), tak i z telefonu. Tyto zařízení se vyrábí ve verzích s 1, 2, 4 a 8 tlačítky, nebo s telefonní klávesnicí, a lze je rošířovat o další panely s tlačítky (Expanzní moduly), až na 56 tlačítek.

Zapojení linkového komunikátoru - vrátného.

Ceník výrobků Cantel je možno stáhnout na www.cantel.cz

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 Další > Konec >>

Strana 3 z 3